Secesní váza s motivem tulipánu
sklo čiré, sbíhané do fialového, opticky žebrováno, řezaný motiv tulipánu, Moser, neznačeno, 1. čtvrtina 20. století, výška 25 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |